Press "Enter" to skip to content

مایکروسافت گوشی اندرویدی می‌سازد!؟

aliashori 0

با منتفی شدن سرفیس فون که بیشتر به دلیل نبود برنامه‌های کاربردی بوده است این حدس و گمان وجود دارد که شرکت مایکروسافت به صرافت تولید و انتشار نوعی از گوشی اندرویدی بیفتد که مبتنی بر برنامه‌‌های کاربردی اندرویدی و سرویس‌های مایکروسافت است اما در عین حال فروشگاه گوگل پلی نیز از این گوشی پشتیبانی می‌کند.

گوشی اندرویدی

در حال حاضر یکی از مستخدمان مایکروسافت این شایعه را چو انداخته است که نخستین نشانه‌های گوشی اندرویدی با برند مایکروسافت به زودی انتشار پیدا خواهد کرد.

البته مایکروسافت هم‌‌اکنون نیز در حال فروش گوشی‌های اندرویدی به نیابت از دیگر تولید کننده‌ها است و در همان حال که به نظر می‌رسد ضرورتی بر انتشار گوشی اندوریدی ساخت خود ندارد اما تو گویی غول نرم‌افزار جهان برای جلب و از دست ندادن مشتریان خود راهی جز این ندارد که دست به هر کاری بزند.

این در حالی است که مستخدمان فروشگاه به طور معمول از طرح‌‌های سری مایکروسافت آگاهی چندانی ندارند مگر این که اطلاعات فاش شده شامل موارد آموزشی و پشتیبانی باشد که در این صورت رخداد آنها قریب الوقوع است.

حال باید دید که شایعه ساخت گوشی اندرویدی از سوی مایکروسافت تا چه اندازه صحت دارد؟

منبع: mspoweruser

نوشته مایکروسافت گوشی اندرویدی می‌سازد!؟ اولین بار در ویندوز ایران – مرجع تخصصی مایکروسافت لومیا، ویندوز و ویندوز موبایل پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *