Press "Enter" to skip to content

قابلیت «خود تخریب عکس» به نسخه پیش نمایش تلگرام ویندوزفون و ویندوز موبایل ۱۰ اضافه شد

aliashori 0

گروه تلگرام به روزرسانی تازه‌ای برای نسخه پیش نمایش این اپلیکیشن مخصوص ویندوزفون و ویندوز موبایل ۱۰ منتشر کرده و این اپلیکیشن اکنون به نسخه شماره ۲٫۴٫۳٫۰ ارتقا یافته است.

به روزرسانی حاضر دارای قابلیت جزیی و مختصری است و گروه تلگرام هم‌اکنون در حال آزمایش آن در نسخه پیش نمایش قبل از انتشار عمومی آن است.

گروه تلگرام در به روزرسانی جدید نسخه پیش نمایش این اپلیکیشن خود برای ویندوزفون و ویندوز موبایل ۱۰ قابلیتی به نامSelf Destructing Photo (خود تخریب عکس) را گنجانده است. با این قابلیت کاربران می‌توانند با تعیین و تنظیم کردن زمان نسبت به خود تخریب عکس اقدام کنند. به این معنی که عکس پس از این که به مخاطب رسید و مورد مشاهده واقع شد به طور خودکار حذف می‌شود.

از سوی دیگر، کاربران می‌توانند عکس‌ها را برای دوستان و بستگان خود به اشتراک بگذارند و آنها نیز چنان چه تمایلی به حذف و نگه‌داری تصاویر نداشتن می‌توانند تنظیمات خود تخریب عکس را پس از مشاهده آن فعال کنند.

این به روزرسانی جدید هم‌اکنون به نسخه پیش نمایش اپلیکیشن تلگرام برای ویندوزفون و ویندوز موبایل ۱۰ اضافه شده و کاربران می‌توانند آن را از بخش دانلود دریافت کنند.

نوشته قابلیت «خود تخریب عکس» به نسخه پیش نمایش تلگرام ویندوزفون و ویندوز موبایل ۱۰ اضافه شد اولین بار در ویندوز ایران – مرجع تخصصی مایکروسافت لومیا، ویندوز و ویندوز موبایل پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *