Press "Enter" to skip to content

شرکت ال‌جی صفحه نمایش سرفیس فون را می‌سازد

aliashori 0

همچنان که پیشتر گفته شد پروژه ساخت اندرومدا در حقیقت نوعی دستگاه سرفیس جیبی است که در نوع خود جدید و هنجارشکن است.

سرفیس فون

افزون بر این‌ها، تو گویی در واقع این دستگاه همان سرفیس فون افسانه‌ای است که مایکروسافت و طرفداران ویندوز دیر زمانی چشم به راهش هستند. در این زمینه پانوس پانای، مسوول بخش سرفیس شرکت مایکروسافت، در توئیتی ضمن اشاره به این مطلب بر این نکته مهر تایید زده است:

«جا دارد از شرکت ال‌جی دیسپلی به خاطر تقبل مسوولیت ساخت صفحه نمایش برای مایکروسافت تشکر کنیم. به نظر شما ال‌جی می‌تواند همان چیزی را بسازد که مورد نظر مایکروسافت است؟»

از معنا و فهوای متن پانوس پانای می‌توان این گونه دریافت که شرکت ال‌جی دیسپلی قرار است تامین کننده پنل‌های دوتایی سرفیس فون باشد. در همین زمینه، تصویر پیوست شده به متن توئیت عبارت از قابی مجهز به لولا است که جای دو صفحه نمایش برای آن در نظر گرفته شده است و هر صفحه نمایش به شکل جداگانه در دو سوی لولاها قرار می‌گیرند.

پانوس پانای همچنین کاریکارتوری از صفحه نمایش در دست ساخت ال‌جی دیسپلی برای دستگاه سرفیس فون به همراه متن خود انتشار داده است.

در ماه ژانویه این حرف و حدیث درگرفته بود که مایکروسافت بنا است یکی از سازندگانی باشد که قصد استفاده از صفحه‌های نمایش انعطافی ال‌جی دیسپلی دارد. از دیگر سو، انتظار می‌رود دستگاه سرفیس فون اواخر سال جاری میلادی مجهز به تراشه قدرتمندی از شرکت اسنپدراگون رونمایی شود.

منبع: phonearena

نوشته شرکت ال‌جی صفحه نمایش سرفیس فون را می‌سازد اولین بار در ویندوز ایران – مرجع تخصصی مایکروسافت لومیا، ویندوز و ویندوز موبایل پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *