Press "Enter" to skip to content

دانلود بیش از پنج میلیون بار مرورگر مایکروسافت اج از سوی کاربران اندروید!

aliashori 0

مرورگر مایکروسافت اج از قرار معلوم رکورد جدیدی از خود در پلتفرم اندروید به جا گذاشته است زیرا تنها در ماه دسامبر ۲۰۱۷ بیش از یک میلیون بار از فروشگاه برنامه‌های اندرویدی گوگل موسوم به Google Play Store دانلود شده است که در نوع خود رکورد مهمی برای مرورگر مایکروسافت به شمار می‌آید.

مرورگر مایکروسافت اج

افزون بر این‌ها، اکنون که شش ماه از آن زمان گذشته نزدیک به پنج میلیون بار مرورگر مایکروسافت اج دانلود شده است و چنین اتفاقی در زمینه برنامه‌های اندرویدی دستاوردی بی‌سابقه به نظر می‌رسد. چنان چه همین روند ادامه پیدا کند و کاربران همچنان به دانلود مرورگر مایکروسافت اج و استفاده از آن در دستگاه‌‌های اندرویدی خود بپردازند، جای شگفتی نیست اگر بشنویم که تعداد دفعات دانلود این مرورگر به ۱۰ میلیون بار تا پایان سال جاری میلادی رسیده است.

اگر با مرورگر مایکروسافت اج آشنایی ندارید، خوب است بدانید که نسخه موبایلی این برنامه کاربردی همچنان مورد استفاده و درخواست کاربران ویندوز ۱۰ است اما صرف دانلود بسیار تنها ویژگی این برنامه نیست چراکه مرورگر مایکروسافت اج دارای قابلیت‌هایی مانند QR Code Reader، Voice Search و حالت InPrivate است که به کاربران این اجازه و امکان را می‌دهد تا بدون ذخیره‌سازی داده‌های مرورگر در فضای اینترنت اقدام به وبگردی کنند.

این واقعیت را هم باید بر زبان آورد که مایکروسافت مرورگر اج خود را اغلب به‌روزرسانی می‌کند و همین راز موفقیت این برنامه است. چنان چه تاکنون دست به امتحان مرورگر مایکروسافت اج در پلتفرم اندروید نزده‌اید، می‌توانید این برنامه را که رایگان هم هست از Google Play Store دانلود کنید و با همه قابلیت‌های آن آشنا شوید.

منبع: phonearena

نوشته دانلود بیش از پنج میلیون بار مرورگر مایکروسافت اج از سوی کاربران اندروید! اولین بار در ویندوز ایران – مرجع تخصصی مایکروسافت لومیا، ویندوز و ویندوز موبایل پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *